تعمیر و تعویض لایه ضد آب پد پارچه ای

آیا می توان لایه ضد آب پدهای قاعدگی را تعویض کرد؟

یکی از موارد مهم و در واقع مزایای استفاده از پدهای قاعدگی پارچه ای عدم نشت و نفوذ به لباس زیر و کثیف نشدن لباس ها و حس راحتی با استفاده از آن ها است. این ویژگی مهم به دلیل کاربرد لایه ضد آب در پدهای قاعدگی است. اما گاهی اوقات پس از مدتی استفاده از پدهای قاعدگی پارچه ای علیرغم سالم بودن پد قاعدگی ممکن است با نشتی و عدم جذب خون و ترشحات  مواجه شوید. در این مواقع می توانید لایه ضد آب پد قاعدگی را تعویض کنید. برند پَرسا لایه های ضد آب را به طور جداگانه عرضه می کند و برای این مشکل راه حل راحتی دارد:

  • اگر از پدهای قاعدگی پارچه ای این برند استفاده می کنید و لایه ضد آب آن کارآیی لازم را ندارد، می توانید در حدود ۵ سانت از دوخت دور پد قاعدگی را باز کنید.
  • ذکر این نکته ضروری است که نیاز به باز کردن بخش دسته های پد قاعدگی که محل دکمه های آن است، ندارید.
  • در این مرحله پد قاعدگی را برعکس کرده و لایه ضد آب قدیمی را درآورید و یک لایه ضد آب جدید را جایگزین آن کنید.
  • در بخش باز شده، لایه ضد آب را به شکل بیضی بدوزید و پد را برعکس کرده و محل شکافته شده را دوباره  بدوزید.

 

لایه ضد آب

2 دیدگاه برای “تعمیر و تعویض لایه ضد آب پد پارچه ای

  1. مهدیس گفته:

    وااای خدایا چقدر عالی که چنین امکانی داره پد ها، من دو سه سالیه که دارم از پدهاتون استفاده میکنم و اومدم تو سایت جدید بخرم چون مشخصه از داخل لایه خراب شده واقعا عذا گرفته بودم که چرا باید پدامو دور بندازم در حالی که سالمن و ای کاش قابل تعمیر بودن، البته که این مدتی که من استفااه کردم واااقعا تایم کمی نیست ولی ارائه ی لایه ی ضد آب خیلی خیلی کار خفنی بود. دمتون گرم. از طرف یک محیط زیست دوستِ بسیار افراطی?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *