مزایای پد پارچه ای تیره رنگ

مزایای استفاده از پد قاعدگی پارچه ای تیره رنگ

گرچه انتخاب پدهای قاعدگی با پارچه های ساده و بدون نقش و طرح می تواند موجب شستشوی سریع تر و آگاهی از لکه شدن آه پد داشته باشد و در واقع به بهداشت دوران قاعدگی کمک کند، اما انتخاب پدهای قاعدگی با پارچه تیره نیز مزایایی دارد که برخی از آن ها عبارت اند از:

پد پارچه ای مخمل

کمک به افرادی که از خون می ترسند

برخی از زنان و دختران با دیدن خون و خونریزی از بدن دچار ترس و وحشت می شوند. در این مواقع استفاده از پدهای قاعدگی با پارچه های تیره در لایه داخلی و به دلیل مشخص نبودن لکه های خون روی این پارچه تیره می تواند این ترس و وحشت را کاهش دهد.

کمک به شستشوی پدهای پارچه ای

رفه لکه های خون و ترشحات زنانه از پدهای قاعدگی پارچه ای با رنگ روشن بسیار سخت است و گاهی حتی با استفاده از شوینده لکه بر نیز رد خون باقی می ماند. در این مواقع استفاده از پدهای قاعدگی با پارچه تیره در لایه داخلی می تواند خیال زنان و دختران را از شستشوی این پدها راحت کند.

استفاده طولانی مدت از پدهای پارچه ای

شستشوی مداوم و استفاده از لکه برهای شیمیایی برای پاک کردن لکه های خون و یا ترشحات زنانه بر روی پدهای قاعدگی با پارچه های روشن می تواند به مرور دوام و عمر این پدها را کاهش دهد. در حالی که بر جای نماندن لکه های خون بر روی پدهای قاعدگی با پارچه تیره به دلیل دیده نشدن و کاهش شستشوی مداوم می تواند عمر این پدهای پارچه ای تیره را افزایش دهد.

پد قاعدگی مخمل تیره

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *