سایز مناسب من

نحوه انتخاب سایز مناسب پد قاعدگی پارچه ای

بهترین روش برای انتخاب سایز مناسب پدهای قاعدگی پارچه ای و یا پدهای روزانه سایزی است که برای نوار بهداشتی های یکبار مصرف ملاک قرار می دادیم. مسلماً اگر از سایز بزرگ نوار بهداشتی استفاده می کردید، حالاباید سایز بزرگ پدهای پارچه ای را انتخاب کنید. اگر سایز کوچک یا متوسط نوار بهداشتی برای شما مناسب بود،اکنون باید سایز کوچک یا متوسط پد بهداشتی را خریداری کنید. مشاوران برند پَرسا برای راحتی شما در انتخاب سایزمناسب پدهای قاعدگی پارچه ای در بخش توضیحات هر محصول طول و عرض پد را به طور دقیق ارائه کرده اند تا با توجه به این اندازه ها سایز مناسب خود را انتخاب کنید.

پد تریکو

تفاوت پد شبانه با دیگر پدهای قاعدگی پارچه ای

پدهای شبانه برند پَرسا مختص استفاده در شب و با هدف جلوگیری از نشتی خون به رختخواب تولید شده است. پدهای قاعدگی شبانه با ساختار و سایز بزرگ در اندازه پوشک بچه قابلیت پوشش همه بخش های پشت بدن شما را دارد و موجب خواب راحت و بدون استرس از نشتی می شود.

 

پد قاعدگی تریکو پنبه

پدهای قاعدگی پارچه ای بلند

پدهای قاعدگی بلند از جمله پدهای قاعدگی پارچه ای دارای همان ویژگی های پدهای دوران قاعدگی است، اما یک تفاوت مهم با این پدها دارد و آن هم بلندی و طول زیاد این نوع پدها است. ویژگی بلندی این پدهای قاعدگی برای افرادی مناسب است که دارای خونریزی های سنگین و زیاد هستند و چه در هنگام روز و انجام فعالیت های روزانه و چه در شب به هنگام خواب و استراحت نگران نشتی خون به لباس هایشان هستند. این پدها با پوشش کامل جلو تا عقب بدن مانع از نشتی خون می شوند.

پد قاعدگی تریکو پنبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

به پَرسا خوش آمدید

هر سوالی دارید میتوانید روی آیکن پَرسا کلیک کنید و از ما بپرسید

×