پد پارچه ای مناسب پوست حساس

برای پوست حساس من چه نوع پدی مناسب است؟

برند پَرسا به منظور فراهم کردن شرایط لازم استفاده از پدهای پارچه ای برای همه زنان و دختران با هر نوع مشکل در پوست، پدهای قاعدگی ویژه ای را برای این افراد تولید کرده است که عبارت اند از:

پد قاعدگی نخ پنبه

پارچه های نخ پنبه ای از پنبه خالص تهیه می شوند و هیچ گونه مواد شیمیایی در بافت این نوع پارچه دیده نمی شود. زنان و دختران با پوست حساس و آلرژیک بدون هیچ مشکلی می توانند از این پدهای قاعدگی نخ پنبه استفاده کنند. پدهای قاعدگی نخ پنبه این برند علاوه بر نرمی و لطافت، دارای دکمه هایی برای ثابت ماندن در لباس زیر و با قدرت جذب بالا تولید می شوند.

 

 

پد قاعدگی نخ پنبه

پد قاعدگی تریکو پنبه

پارچه های تریکو پنبه ای از جنس پنبه نرم و با کمترین مواد شیمیایی در این برند تولید می شوند و بیشتر برای پوست های حساس و دارای واکنش های آلرژیک در مواجه با پارچه های پلاستیک و مواد شیمیایی است. پدهای تریکو پنبه برند پَرسا در سایزهای مختلف و با پارچه های طرحدار عروسکی و یا چهارخانه عرضه می شوند.

 

 

پد قاعدگی تریکو پنبه

2 دیدگاه برای “پد پارچه ای مناسب پوست حساس

    • parsapad گفته:

      از نظر کاربرد فرقی ندارند و فقط قسمت داخلی پد جنسش با هم متفاوت هستش و این تفاوت و تنوع در جنس هم برای این هستش که هر کسی با یک جنس راحت هستش ،مثلا مخمل اصلا لک نمیشه ،تریکو خیلی لطیفه،نه پنبه ضد حساسیت هستش ،حوله ای سرعت جذبش بالاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *