پد پارچه ای نشتی داره

اگر شما جزو اون دسته از افردی باشید که برای اولین بار قرار هست از پد پارچه ای استفاده کنید ،ممکنه نگرانی های از بابت نشتی پد پارچه ای داشته باشید توی این مقاله میخواهیم در مورد این صحبت کنیم که چطور ممکنه این اتفاق برای شما بیفتد.

پد حوله ای

استفاده نادرست :

معمولا هنگام تهیه پد پارچه ای گاها افرادی هستند که پشت و روی پد رو اشتباه می گیرند و اگر شما پد رو از سمت برعکس آن استفاده کنید امکان نشت خون از پد شما وجود دارد.

خونریزی بالا دارید :

در ابتدا که شما پد رو تهیه می کنید باید اون رو توی خونه امتحان کنید تا از مدت زمان تعویض ظرفیت پد خودتون اطمینان پیدا کنید،مثلا ممکن است خونریزی شما به اندازه ای باشد که نیاز دارد تا  هر نیم ساعت الی بیست دقیقه پد خود رو تعویض کنید و اگر بیشتر از این زمان پد رو تعویض نکنید احتمال نشتی در پد شما بالا میرود.

تایم تعویض پد مهمه :

اگر خونریزی بالا یا پایینی دارید فرقی ندارد در هر صورت پد را نباید بیشتر از چهار ساعت تعویضش را عقب بیندازید چون در این صورت پد شما نشتی خواهد داشت.

آسیب لایه ضد آب :

پد های پارچه ای مخصوص قاعدگی همگی لایه ضد آب دارند و در صورتی که لایه ضد آب پد شما پاره یا خراب شود امکان نشت خون از پد شما وجود دارد، پیشنهاد می شود در صورت آسیب دیدن پد اون رو دور نیندازید و در خانه برای تایم های کوتاه مدت استفاده کنید.

در صورتیکه موارد بالا رو به درستی رعایت کنید از بابت نشت پد پارچه ای دچار مشکل نخواهید شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.